Литий диск RC Design RC-30 6,5x16/5x120 ET46 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 5 702 до 6 378 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації RC Design RC-30 203
Характеристики
RC Design RC-30 6,5x16/5x120 ET46 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 6,5x16/5x120 ET46 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC30 R16 W6.5 PCD5x120 ET46 DIA72.6 Black Gloss RC30ECE651646W5S | 6 154 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x120 ET46 DIA72.6 KS | 6 378 грн. |
RC Design RC-30 (6.5J x 16 5x120 ET46 DIA72.6 Black) | 6 274 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x120 ET46 DIA72.6 SG | 6 378 грн. |
RC Design RC30 R16 W6.5 PCD5x120 ET46 DIA72.6 Black Gloss | 6 352 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x120 ET46 DIA72,6 (gloss black) (1002245384) | 5 784 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x120 ET46 DIA72,6 (crystal silver) (10010817 | 5 702 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі