Литий диск RC Design RC-34 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA60,1
Відео 2Фото 43 | від 7 728 до 8 832 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-34 313
Характеристики
RC Design RC-34 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-34 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA60,1
RC Design RC34 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 Silver | 7 728 грн. |
RC Design RC34 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 Black | 7 774 грн. |
RC Design RC34 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 BFP | 8 832 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі