Збірної диск RC Racing RC-217 8x18/5x112 ET20 DIA72,6
від 6 265 до 6 957 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації RC Racing RC-217 2
Характеристики
RC Racing RC-217 8x18/5x112 ET20 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Racing RC-217 8x18/5x112 ET20 DIA72,6
Сортувати
Диски RC Racing RC-217 BMW 8x18 5x112/120 ET20 DIA72,6 (HSLP) | 6 310 грн. |
RC Racing RC-217 8x18 5x112/120 ET20 DIA72.6 HSLP | 6 820 грн. |
RC Racing RC-217 8x18 5x112/120 ET20 DIA72.6 HSLP | 6 551 грн. |
RC Racing BMW RC-217 HSLP R18 W8 PCD5x112/120 ET20 DIA72.6 | 6 953 грн. |
RC Racing BMW RC-217 HSLP R18 W8 PCD5x112/120 ET20 DIA72.6 | 6 957 грн. |
RC Racing RC-217 (R18 W8 PCD5x112 ET20 DIA72,6) 1928904 | 6 265 грн. |
Закрити
Схожі