Дриль Rebir UM-510/10ER
Rebir UM-510/10ER |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rebir UM-510/10ER
Усі ціни 6 →Дриль Rebir UM-510/10ER | 2 310 грн. |
Дриль електричний Rebir UM-510/10ER | 2 079 грн. |
Дрель Rebir UM-510/10ER | 2 103 грн. |
Дриль Rebir UM-510/10ER | 2 047 грн. |
Дриль Rebir UM510/10ER | 2 335 грн. |
Дриль REBIR UM-510/10ER | 2 310 грн. |
Додаткові функції і можливості дриля / шурупокрута Rebir UM-510/10ER:
- Кліпса для кріплення інструменту на ремінь
РекомендуємоПорівняти в таблиці →