Бойлер Reflex Storatherm Aqua AB 300/1 (7846700)
52 233 грн. Купити! Бойлер непрямого нагріву Reflex Storatherm Aqua AF 300/1-MВ/С з одним теплTeploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Reflex Storatherm Aqua AB 300/1 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Reflex Storatherm Aqua AB 300/1
Ціни на Reflex Storatherm Aqua AB 300/1 |
---|---|---|---|---|
Reflex Storatherm Aqua AB 200/1 | від 39 551 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Aqua AB 300/1 | від 52 233 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Aqua AB 400/1 | від 56 864 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →