Бойлер Reflex Storatherm Aqua Solar AF 750/2
Товар застарів 116 495 грн. Тип: накопичувальний; Джерело енергії: непрямий; Нагрівання від сонячного колектора; Об'єм бака (л): 750; Джерело живлення: енергонезалежний; Магнієвий анод; Нагрівальних елементів: 2; захист від перегріву; захист від завеликого тиску; Підключення труб: збоку; Габарити (см): 193.2x75x75 |
Reflex Storatherm Aqua Solar AF 750/2 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості водонагрівача Reflex Storatherm Aqua Solar AF 750/2:
- Верхній теплообмінник для підключення сонячного колектора
Модификації Reflex Storatherm Aqua Solar AF 750/2
Ціни на Reflex Storatherm Aqua Solar AF 750/2 |
---|---|---|---|---|
Reflex Storatherm Aqua Solar AF 200/2 | від 40 475 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Aqua Solar AF 400/2 | від 64 483 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Aqua Solar AF 500/2 | від 73 337 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Aqua Solar AF 1000/2 | від 126 822 грн. | 2 пропозиції |