Радіокерована машина Remo Hobby S EVO-R Brushless 4WD 1:16 (RH1661)
Відео 4Фото 17 |
Remo Hobby S EVO-R Brushless 4WD 1:16
Тип:монстр трак, трюкові
Масштаб моделі:1:16
Двигун:електричний
Довжина бази:185 мм
Сервопривід — 25 г
Всі характеристики
Характеристики S EVO-R Brushless 4WD 1:16
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remo Hobby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remo Hobby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remo Hobby S EVO-R Brushless 4WD 1:16
S-EVOR RH1661 Remo Hobby, 50 км/год, 1:16, колекторний, траггі червоний (м | 5 399 грн. |
S-EVOR RH1661 червоний REMO HOBBY REMO HOBBY (1107051) | 4 785 грн. |
S-EVOR RH1661 синя REMO HOBBY (110705) | 4 785 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →