Радіокерована машина Silverlit 360 Cross II Yellow 1:18 (20257-3)
Відео 2Фото 6 |
Silverlit 360 Cross II Yellow 1:18
Тип:трюкові
Масштаб моделі:1:18
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 12 км/год
Всі характеристики
Характеристики 360 Cross II Yellow 1:18
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit 360 Cross II Yellow 1:18
Машина на радіокеруванні Silverlit 360 Cross II 1:18 жовтий (20257-3) | 1 850 грн. |
Машинка на радиоуправлении Silverlit 360 Cross Ii 1:18 желтая (20257-3) | 1 850 грн. |
Машина Silverlit 360 CROSS II 1:18, 2.4 GHz жовта (2000000113890) (3225938 | 1 850 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →