Каталог   /   Зоотовари   /   Акваріуми й рибки   /   Акваріумні компресори й помпи   /   RESUN

Акваріумний компресор RESUN AIR-3000

Фото - Акваріумний компресор RESUN AIR-3000
RESUN AIR-3000
Тип
компресор діафрагмовий
Рекомендований об'єм акваріума
50 – 300 л
Продуктивність
360 л/год
Тиск
0.014 МПа
Виходів
2 шт.
Споживана потужність
3.5 Вт
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.

Купити RESUN AIR-3000

Усі ціни 8 →

Компресор Resun AIR-3000 для акваріума до 300 л

Компресор Resun AIR-3000 для акваріума Компресор Resun – надійне та ефективне рішення для забезпечення оптимальних умо... щев у вашому акваріумі. Завдяки передовій технології та високоякісним матеріалам, цей компресор забезпечує неперевершений рівень подачі повітря, забезпечуючи здоров'я та комфорт вашим рибам і рослинам. Переваги: Компресор забезпечує потужний потік повітря,
Masterzoo.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
457 грн.

Компресор Resun AIR-3000 повітряний до 300 л

Маркетплейс: MAUDAU  33 Sobaki З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
485 грн.

Компресор Resun Air 3000 (6933163305429)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
432 грн.

Компресор для акваріума до 300 л повітряний Resun (Ресан) AIR-3000

Маркетплейс: Rozetka.ua  Goods for Animals З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
484 грн.

Компресор Resun AIR-3000 повітряний, до 300 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  GZoo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на RESUN AIR-3000