Акваріумний компресор RESUN B-1000
RESUN B-1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN B-1000
Усі ціни 6 →Помпа головка Resun (Ресан) B-1000, 1000л/ч Фильтр аквариумный внутренний | 445 грн. |
Помпа Resun В-1000 (6933163305801) | 420 грн. |
Помпа з функцією аерації Resun В В-1000 (6933163305801) | 403 грн. |
Помпа головка Resun (Ресан) B-1000, 1000л/год акваріумний Фільтр внутрішні | 445 грн. |
Голова Resun для акваріума В-1000 15 Вт 1000l/h | 519 грн. |
Помпа Resun В-1000 15 Вт | 443 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →