Знищувач паперу Rexel Optimum AutoFeed 225M (2020225MEU)
Фото 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 225M різання 2x15 ммрізання 4x25 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rexel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rexel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rexel Optimum AutoFeed 225M
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 225M (2020225MEU) 2020225MEU | 34 063 грн. |
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 225M (2020225MEU) 2020225MEU | 36 495 грн. |
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 225M (2020225MEU) | 34 053 грн. |
Модификації Rexel Optimum AutoFeed 225M
Ціни на Rexel Optimum AutoFeed 225M |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 225M | від 34 053 грн. | 3 пропозиції | ||
Rexel Optimum AutoFeed 225X | від 29 401 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →