Литий диск Rial Kodiak 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,6
Фото 4 | від 4 475 до 6 210 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Rial Kodiak 70
Характеристики
Rial Kodiak 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kodiak 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,6
Сортувати
Rial Kodiak R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 Graphite KK55439OP12-7 | 4 475 грн. |
Rial Kodiak graphite R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 | 6 210 грн. |
Rial KODIAK (5.5J x 14 4x100 ET39 DIA56.6 Polar Silver) | 5 956 грн. |
Rial Kodiak polar silver R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 | 6 210 грн. |
Rial Kodiak R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 Graphite | 4 639 грн. |
Закрити
Схожі