Литий диск Rial M10 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Фото 15 | від 5 839 до 7 141 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Rial M10 85
Характеристики
Rial M10 7x16/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Rial M10 Metal-Grey (R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 6 899 грн. |
Rial M10 R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Metal Grey M10-70638M87-9 | 6 387 грн. |
Rial M10 R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Metal Grey | 6 601 грн. |
Rial M10 Polar-Silber (R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 6 599 грн. |
Rial M10 Racing-Schwarz (R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 6 899 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі