Литий диск Rial Milano 6,5x16/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 1Фото 5 | від 5 189 до 6 899 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial Milano 75
Характеристики
Rial Milano 6,5x16/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Milano 6,5x16/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Rial Milano R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 TITANIUM | 6 582 грн. |
Rial Milano titanium (R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) | 6 899 грн. |
Rial Milano R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Titanium MI65645U22-5 | 5 189 грн. |
Rial Milano W6.5 R16 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Grafit | 5 335 грн. |
Rial Milano R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Titanium | 5 379 грн. |
Rial Milano titanium R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 | 6 486 грн. |
Диски Rial Milano 6,5x16 5x112 ET45 DIA57,1 (titanium) (1000996841) | 6 404 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі