ДБЖ Riello NPW 1000 1000 ВА
Відео 1Фото 3 | 6 520 грн. Купити! Riello Emaga awaryjny UPS Interaktywny NPW 1000 (S55074111)Ebox24.bizЗ нами 1 рік (Львів) Під замовлення Поскаржитись |
Riello NPW 1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Riello NPW 1000
Ціни на Riello NPW 1000 |
---|---|---|---|---|
Riello NPW 600 600 ВА | від 5 696 грн. | 3 пропозиції | ||
Riello NPW 1000 1000 ВА | від 6 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Riello NPW 1500 1500 ВА | від 8 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Riello NPW 2000 2000 ВА | від 13 360 грн. | 2 пропозиції |