Ванна RIHO Supreme 180x80 см
Фото 3 |
RIHO Supreme 180x80 180x80 см190x90 см |
|
Ванна може продаватися без ніжок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Supreme 180x80 см
Ванна акрилова Riho Supreme 180x80 BA5500500000000 B012001005 | 15 390 грн. |
Ванна акрилова Riho Supreme пряма 180x80 см (BA55) | 19 999 грн. |
Ванна акриловая Riho Supreme 180x80 BA5500500000000 B012001005 | 19 140 грн. |
Ванна акрилова RIHO Supreme BA5500500000000 (180x80) + ніжки 01 | 18 880 грн. |
Модификації RIHO Supreme
Ціни на RIHO Supreme |
---|---|---|---|---|
RIHO Supreme 180x80 см | від 15 390 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Supreme 190x90 см | від 16 640 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →