Літня шина Riken UHP 215/55 R17 94W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Riken UHP 215/55 R17 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riken UHP 215/55 R17 94W
Шини Riken UHP 215/55 ZR17 94W | 5 097 грн. |
Riken Ultra High Performance 215/55 R17 94W 207576 | 4 645 грн. |
Riken Ultra High Performance 215/55 R17 94W | 4 967 грн. |
Відеоогляди
Модификації Riken UHP 215/55 R17 94W
Ціни на Riken UHP 215/55 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Riken UHP 215/55 R17 94V | від 3 267 грн. | 4 пропозиції | ||
Riken UHP 215/55 R17 94W | від 4 645 грн. | 3 пропозиції | ||
Riken UHP 215/55 R17 98W | від 2 919 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →