Літня шина Riken UHP 215/55 R17 98W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Riken UHP 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riken UHP 215/55 R17 98W
Усі ціни 6 →Летние шины Riken UHP 215/55 ZR17 98W XL 1001146483 | 3 065 грн. |
Riken Ultra High Performance 215/55 R17 98W | 3 450 грн. |
Riken UHP 215/55 R17 98W XL | 3 250 грн. |
Riken Ultra High Performance 215/55 R17 98W XL 790553 | 2 952 грн. |
Riken Ultra High Performance 215/55 R17 98W XL | 3 112 грн. |
RIKEN ULTRA HIGH PERFORMANCE 215/55 ZR17 98W XL | 2 919 грн. |
Відеоогляди
Модификації Riken UHP 215/55 R17 98W
Ціни на Riken UHP 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Riken UHP 215/55 R17 94V | від 3 267 грн. | 4 пропозиції | ||
Riken UHP 215/55 R17 94W | від 4 645 грн. | 3 пропозиції | ||
Riken UHP 215/55 R17 98W | від 2 919 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →