Літня шина Riken UHP 225/55 R17 101Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Riken UHP 225/55 R17 101Y 225/55 R17 101 W 225/55 R17 101 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riken UHP 225/55 R17 101Y
Усі ціни 6 →Riken Ultra High Performance 225/55 R17 101Y | 3 790 грн. |
Шини Riken UHP 225/55 ZR17 101Y XL | 4 042 грн. |
Riken ULTRA HIGH PERFORMANCE 225/55 R17 101Y XL | 3 253 грн. |
Riken Ultra High Performance 225/55 R17 101Y XL 193315 | 3 226 грн. |
Riken Ultra High Performance 225/55 R17 101Y XL | 3 417 грн. |
RIKEN ULTRAHIGH PERFORMANCE 225/55 ZR17 101Y XL | 3 206 грн. |
Відеоогляди
Модификації Riken UHP 225/55 R17 101Y
Ціни на Riken UHP 225/55 R17 101Y |
---|---|---|---|---|
Riken UHP 225/55 R17 101W | від 3 409 грн. | 5 пропозицій | ||
Riken UHP 225/55 R17 101Y | від 3 206 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →