Літня шина point S Summer 225/55 R17 101Y
Відео 10Фото 8 |
Виберіть розмір шин
point S Summer 225/55 R17 101Y 225/55 R17 101 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог point S 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі point S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити point S Summer 225/55 R17 101Y
Усі ціни 14 →Шина Point S Summer S 225/55 R17 101Y XL FR | 3 410 грн. |
Point S Summer S 225/55 R17 101Y XL FR | 3 591 грн. |
Летние шины Point S Summer 225/55 ZR17 101Y XL 1002216108 | 3 623 грн. |
Point S Summer (225/55R17 101Y) | 3 536 грн. |
Point S Summer S 225/55 R17 101Y XL FR | 3 348 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації point S Summer 225/55 R17 101Y
Ціни на point S Summer 225/55 R17 101Y |
---|---|---|---|---|
point S Summer 225/55 R17 101Y | від 3 230 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →