Літня шина Riken UHP 235/40 R19 96Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Riken UHP 235/40 R19 96Y 235/40 R19 96 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riken UHP 235/40 R19 96Y
Riken Ultra High Performance 235/40 ZR19 96Y | 4 235 грн. |
Шини Riken UHP 235/40 ZR19 96Y XL | 4 262 грн. |
Riken UHP 235/40 R19 96Y XL | 3 635 грн. |
Riken Ultra High Performance 235/40 R19 96Y XL 934494 | 3 851 грн. |
Riken Ultra High Performance 235/40 R19 96Y XL | 4 118 грн. |
Відеоогляди
Модификації Riken UHP 235/40 R19 96Y
Ціни на Riken UHP 235/40 R19 96Y |
---|---|---|---|---|
Riken UHP 235/40 R19 96Y | від 3 635 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →