Литий диск Replica A-789 9,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
від 4 502 до 4 925 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica A-789 1
Характеристики
Replica A-789 9,5x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica A-789 9,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Replica Mercedes A-789 9.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 BF | 4 729 грн. |
Replica Mercedes A-789 9,5x19/5x112 D66,6 ET35 BF | 4 812 грн. |
Диски Replica Mercedes (A-789) 9,5x19 5x112 ET35 DIA66,6 (BF) | 4 502 грн. |
Replica Mercedes A-789 9.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 BF | 4 887 грн. |
Replica Mercedes A-789 (9.5J x 19 5x112 ET35 DIA66.6) BF | 4 925 грн. |
Replica Replica Mercedes A-789 9.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 BF | 4 736 грн. |
Replica Mercedes A-789 (R19 W9,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6) 860211 | 4 666 грн. |
Закрити
Схожі