Литий диск Zorat D5334 8,5x19/5x114,3 ET35 DIA73,1
від 5 890 до 7 218 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat D5334 1
Характеристики
Zorat D5334 8,5x19/5x114,3 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat D5334 8,5x19/5x114,3 ET35 DIA73,1
Сортувати
Литые диски ZW D5334 R19 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA73.1 (GRA) 1002110576 | 6 131 грн. |
ZW D5334 8,5x19/5x114,3 D73,1 ET35 GRA | 6 085 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-D5334 (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA73.1) GRA | 6 916 грн. |
ZW D5334 (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA73.1) GRA | 6 310 грн. |
Диски ZW D5334 8,5x19 5x114,3 ET35 DIA73,1 (GRA) | 5 890 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі