Кружка-термос RiNGEL Emotion 0.2 0.2 л
Фото 7 |
RiNGEL Emotion 0.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Emotion 0.2 0.2 л
Усі ціни 11 →RINGEL Emotion, 200 мл (RG-6121-200/2) RG-6121-200/2 | 249 грн. |
Ringel RG-6121-200/2 | 230 грн. |
Термокружка RINGEL Emotion, 200 мл 6 537 560 | 230 грн. |
Термокружка Ringel Emotion RG-6121-200/2 (200мл) | 265 грн. |
Термокружка RINGEL Emotion, 200 мл компакт. | 279 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості термоса RiNGEL Emotion 0.2:
- Корпус оснащений гумовою насадкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →