Термос Stanley Classic Legendary 1.9 1.9 л (10-01289-036)
Відео 3 |
Stanley Classic Legendary 1.9 |
|
Термос бренду Stanley належить до когорти містких (об'єм 1.9 літра) моделей просунутого рівня. Внутрішня колба і корпус зроблені з якісної нержавіючої сталі марки 18/8, а зазор між ними становить 3.5 мм.За еталонну герметичність тут відповідає закручується на різьбу пробка, поверх якої розміщується кришка, що виконує роль термостакана (ємність 250 мл). Термос Stanley Classic Legendary 1.9 добре справляється зі своїми головними функціями, тепло він зберігає близько 45 годин, а холод — до 48 ч.також заявлено, що якщо додати сюди напої з льодом, то можна розраховувати на збереження їх холодного стану протягом значних 8 діб.
До характерних особливостей виробу відноситься наявність ручки для перенесення, що з урахуванням солідної місткості точно не буде зайвим. Ще один корисний практичний момент-можливість розміщення в посудомийній машини для видалення забруднень. На завершення відзначимо, що в продажу модель зустрічається в різних кольорах, в тому числі в темно-зеленому, синьому і чорному кольорі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley Classic Legendary 1.9 1.9 л
Усі ціни 57 →Термос Stanley Classic Matte Black 1,9 л 6939236347594 | 3 223 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic (1.9л), зеленый 79-1001 | 3 223 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic 1.9 л Matte Black Pebble (10-07934-004) | 2 999 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic Matte Black 1.9л (6939236347594) 69392363 | 2 495 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic Nightfall 1.9 л (6939236365666) | 3 223 грн. |
0 2 1 2 |
Але трамп по вище буде, а коштує в 2-3 рази дешевше, хіба що захисна фарба по стійкіше Трамп через добу гарячий до рота не піднести, а стінлі через 10-12 годин зітхає. |
здох через два роки, при тому що я з ним звертався ну дуже дбайливо. Так що перед покупкою забіть в неті фразу стінлі типу зламався або в такому роді, і почитайте відгуки розчарованих. все тому що описують перестав тримати тепло користуюся Stanley Classic Legendary 1.9 місяць і більше |
Дуже зручний, легкий, повністю відповідає заявленим вимогам. У використанні простий та зручний. Окріп тримає дійсно 24 години. Використовувався у тайзі на полюванні. Ні на хвилину не пошкодував придбання. Помітив що при закрученій верхній кришці є ще одне різьблення, ймовірно для доп. гуртки, шкода, що в комплектацію не входить додатковий гурток.
Недоліків не виявлено!! користуюся Stanley Classic Legendary 1.9 тиждень |