Роликові ковзани Rio Roller Candi
Фото 4 |
Rio Roller Candi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rio Roller Candi
Rio Roller Ролики Rio Roller CANDI, размер 39,5 Бело-розовый 346991C39 | 4 070 грн. |
Роликові ковзани Rio Roller Candi 39,5 | 4 066 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller CANDI, размер 35,5 Бело-розовый 346991C35 | 4 070 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller CANDI, размер 33 Бело-розовый 346991C33 | 4 070 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →