Роликові ковзани Rio Roller Riot
Фото 3 |
Rio Roller Riot |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rio Roller Riot
Rio Roller Ролики Rio Roller RIOT, размер 40,5 Черно-фиолетовый 344348R40 | 4 515 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller RIOT, размер 39,5 Черно-фиолетовый 344348R39 | 4 515 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller RIOT, размер 38 Черно-фиолетовый 344348R38 | 4 515 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →