Роликові ковзани Rio Roller Flower
Фото 7 |
Rio Roller Flower |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rio Roller Flower
Rio Roller Ролики Rio Roller FLOWER LIMITED EDITION, размер 40,5 Розовый R | 4 350 грн. |
Роликові ковзани Rio Roller Flower 40,5 | 4 332 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller FLOWER LIMITED EDITION, размер 39,5 Розовый R | 4 350 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller FLOWER LIMITED EDITION, размер 38 Розовый RIO | 4 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →