Роликові ковзани Rio Roller Skull
Фото 3 |
Rio Roller Skull |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rio Roller Skull
Rio Roller Ролики Rio Roller SKULL, размер 40,5 Черно-розовый 26503S40 | 4 070 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller SKULL, размер 39,5 Черно-розовый 26503S39 | 4 070 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller SKULL, размер 35,5 Черно-розовый 26503S35 | 4 070 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller SKULL, размер 34 Черно-розовый 26503S34 | 4 070 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller SKULL, размер 33 Черно-розовый 26503S33 | 4 070 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →