Роликові ковзани Rio Roller Script
Відео 9Фото 9 |
Rio Roller Script |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rio Roller Script
Усі ціни 89 →Rio Roller Ролики Rio Roller SCRIPT, размер 39,5, Кремовый RIO275K6 | 4 806 грн. |
Роликовые коньки Rio Roller Script grey-purple р.39,5 RIO275-GP | 5 586 грн. |
Роликові ковзани Rio Roller Script teal-coral 42 (RIO275-TC-42.0) | 5 586 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller SCRIPT, размер 40,5, Мятный RIO275C7 | 4 806 грн. |
Rio Roller Ролики Rio Roller SCRIPT, размер 39,5 Розовый RIO275P6 | 4 806 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →