М'яч для фітнесу / фітбол PowerPlay 4000-65
PowerPlay 4000-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerPlay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerPlay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerPlay 4000-65
Усі ціни 16 →Мяч для фитнеса (фитбол) укрепленный PowerPlay 4000 Ø65 cm Premium Gymball | 770 грн. |
М'яч для фітнесу PowerPlay 4000 Premium 65см Blue + насос (PP400065cmBlue) | 677 грн. |
PowerPlay М'яч для фітнесу PowerPlay 4000 Premium 65см Blue + насос (PP400 | 677 грн. |
М'яч для фітнесу PowerPlay 4000 Premium з насосом 65 см Синій (PP400065cmB | 677 грн. |
М'яч фітбол спортивний тренувальний для фітнесу укріплений PowerPlay 4000 | 808 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →