Сотейник Risoli Black Plus 00104BP/24PN 24 см
Risoli Black Plus 00104BP/24PN 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Risoli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Risoli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Risoli Black Plus 00104BP/24PN 24 см
Усі ціни 8 →Сотейник Risoli Black Plus без кришки 24 см (00104BP/24PN) | 2 051 грн. |
Сотейник Risoli BlackPlus 24 см (00104BP/24PN) | 2 415 грн. |
Risoli 00104BP-24-PN | 2 712 грн. |
Сотейник без кришки BLACKPlus - Risoli - 00104BP/24PN | 2 052 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Risoli Black Plus 00104BP/24PN
Ціни на Risoli Black Plus 00104BP/24PN |
---|---|---|---|---|
Risoli Black Plus 00104BP/24PN 24 см | від 2 051 грн. | 8 пропозицій | ||
Risoli Black Plus 00104BP/28PN 28 см | від 2 970 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →