Вантажна шина Roadlux R216 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Roadlux R216 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadlux R216 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 15 →Roadlux R216 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 10 264 грн. |
Roadlux R216 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M | 9 179 грн. |
Roadlux R216 (рулевая) (295/80R22.5 152M) | 9 318 грн. |
Roadlux R216 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 9 200 грн. |
Грузовые шины Roadlux R216 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 1001081496 | 9 404 грн. |
ще 10 пропозицій