Вантажна шина Roadshine RS631 Plus 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS631 Plus 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS631 Plus 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 18 →Roadshine RS631+ (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 11 040 грн. |
Roadshine RS631+ (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 175 грн. |
Roadshine RS631+ (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 055 грн. |
Roadshine RS631 Plus 385/65 R22.5 160K | 9 950 грн. |
Roadshine RS631+ (Прицепная) (385/65R22.5 160K) | 9 690 грн. |
ще 13 пропозицій