Вантажна шина RoadX RT785 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX RT785 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RT785 295/80 R22.5 152L
Усі ціни 13 →RoadX RT785 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 14 042 грн. |
Roadx RT785 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149L PR18 | 13 009 грн. |
Roadx RT785 (ведущая) (295/80R22.5 152L) | 14 487 грн. |
RoadX RT785 (приводная) 295/80 R22.5 152/149L 18PR | 12 912 грн. |
RoadX RT785 (Ведущая) (295/80R22.5 152/149L) | 12 664 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації RoadX RT785 295/80 R22.5 152L
Ціни на RoadX RT785 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
RoadX RT785 295/80 R22.5 152L | від 12 620 грн. | 13 пропозицій | ||
RoadX RT785 315/70 R22.5 156L | від 13 231 грн. | 21 пропозиція | ||
RoadX RT785 315/80 R22.5 156K | від 14 077 грн. | 17 пропозицій |