Всесезонна шина RoadX RXMotion 4S 225/55 R16 99V
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion 4S 225/55 R16 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXMotion 4S 225/55 R16 99V
Roadx RXMOTION 4S 225/55 R16 99V (9088600715) | 4 040 грн. |
RoadX RX Motion 4S 225/55 R16 99V | 2 855 грн. |
Шини RoadX RX Motion 4S 225/55 R16 99V XL | 3 427 грн. |
RoadX RXMOTION 4S 225/55 R16 99V XL | 2 770 грн. |
ROADX RX MOTION 4S 225/55 R16 99V XL | 2 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →