Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y
225/40 R18
92
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
92
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y

RoadX RX Motion DU71 225/40 R18 92Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - Y;Ширина - 225;Профіль - 40;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 92;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 133 грн.

Roadx RxMotion DU71 (225/40R18 92Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 828 грн.

Літня шина RoadX RX Motion DU71 225/40 R18 92Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 381 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y

Модификації RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y

Ціни на RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y
RoadX RXMotion DU71 225/40 R18 92Y від 3 828 грн.3 пропозиції