Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 255/35 R20 97Y

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 255/35 R20 97Y
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 255/35 R20 97Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
97
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion DU71 255/35 R20 97Y

Усі ціни 6 →

RoadX RX Motion DU71 (255/35R20 97Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 139 грн.

RoadX RX Motion DU71 255/35 R20 97Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - Y;Ширина - 255;Профіль - 35;Діаметр - 20;Індекс навантаження - 97;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 250 грн.

Roadx Roadx RXMotion DU71 255/35 R20 97Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
3 893 грн.

Roadx RxMotion DU71 (255/35R20 97Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 545 грн.

Літні шини RoadX RX Motion DU71 255/35 ZR20 97Y XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 398 грн.

Літня шина RoadX RX Motion DU71 255/35 R20 97Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 505 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 255/35 R20 97Y