Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R

Фото - Шини RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R
Фото 4
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R
195/70 R15
104
R
Сезон
літня
Тип
комерційна
Ширина
195 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
roadxtyres.com.au
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R

Шина Roadx RX Quest C02 195/70 R15C 104/102R

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 510 грн.

RoadX RX Quest C02 195/70 R15C 104/102R

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковантажний;Посилення - C;Ширина - 195;Індекс навантаження - 104/102;Індекс швидкості - R;Профіль - 70;Діаметр - 15C;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 982 грн.

Roadx RXQuest C02 195/70 R15C 104/102R

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
2 604 грн.

Літня шина RoadX RX Quest C02 195/70 R15C 104/102R

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 161 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R

Модификації RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R

Ціни на RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R
RoadX RXQuest C02 195/70 R15C 104R від 2 510 грн.4 пропозиції