Всесезонна шина RoadX RXQuest M/T 235/85 R16 120Q
Фото 8 |
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest M/T 235/85 R16 120Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXQuest M/T 235/85 R16 120Q
Усі ціни 13 →Шина Roadx RXQuest M/T 235/85 R16 120/116Q | 5 090 грн. |
Roadx RX Quest M/T 235/85 R16 120/116Q | 5 450 грн. |
Roadx RX QUEST M/T 235/85 R16 120/116Q (36190815) | 5 000 грн. |
Roadx RXQuest M/T (235/85R16 120Q) | 5 244 грн. |
Roadx RXQuest M/T 235/85 R16 120/116Q | 5 400 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →