Всесезонна шина RoadX RXQuest M/T 35/12,5 R15 113Q
Фото 8 |
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest M/T 35/12,5 R15 113Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXQuest M/T 35/12,5 R15 113Q
Усі ціни 8 →Roadx RXQuest M/T 35/12.5 R15 113Q | 6 777 грн. |
Roadx RXQuest M/T 35.00/12.5 R15 113Q | 7 020 грн. |
RoadX RX Quest M/T 35/12.50 R15 113Q | 7 132 грн. |
Roadx RX Quest M/T 35/12,5 R15 113Q 120010 | 7 145 грн. |
Шини RoadX RX Quest MT 35/12,5 R15 113Q | 7 150 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →