Візочок Roan Ivi 2 in 1
Відео 1Фото 17 |
Roan Ivi 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Вага в зборі:13.1 кг
Всі характеристики
Купити Roan Ivi 2 in 1
Усі ціни 91 →Универсальная коляска 2 в 1 Roan Ivi True Black (R-I-TB) | 23 300 грн. |
Roan Ivi True Black Głęboko Spacerowy | 32 000 грн. |
Roan Ivi True Black Głęboko Spacerowy | 32 800 грн. |
Roan Ivi True Black Głęboko Spacerowy | 33 600 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Roan Ivi Pearl Shell Молочна (5903857303278) | 23 300 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →