Візочок Roan Esso 2 in 1
Відео 4Фото 20 |
Польський виробник Roan пропонує батькам універсальну коляску 2-в-1 з гарним співвідношенням ціни та якості, яка дозволить насолоджуватися прогулянками з малюком у будь-яку погоду. Модель оснащена люлькою та прогулянковим блоком, які завдяки системі Click легко встановлюються на шасі, причому у різних положеннях – по ходу руху або проти нього. Великі надувні колеса з пружинною амортизацією забезпечують м'який хід коляски навіть нерівними дорогами, кучугурами та вибоїнами, не доставляючи дискомфорту ні дитині, ні «водієві».
За стандартом передні колеса поворотні з можливістю фіксування в положенні прямо, що покращує маневреність. Для зручності батьків ручка регулюється по висоті, а система Easy Fold дозволяє складати конструкцію однією рукою. Люлька, якою комплектується Roan Esso 2 in 1, дозволяє дитині солодко спати на свіжому повітрі або з цікавістю вивчати навколишній світ. Підголовник регулюється в декількох положеннях, вентиляційні отвори на дні корпусу покращують циркуляцію повітря, а завдяки ручці та полозам люльку можна використовувати як переносне ліжечко-гойдалку.
Прогулянковий блок дозволяє змінювати кут нахилу спинки та підніжки, перетворюючи сидіння на просторе спальне місце. Капюшон із додатковою секцією з москітної сітки захистить від вітру, негоди та сонячних променів, а тепла накидка на ніжки зігріє дитину взимку. Крім цього, в комплектацію входять дощовик, москітна сітка, батьківська сумка для речей та кошик для покупок та іграшок.
Купити Roan Esso 2 in 1
Усі ціни 14 →Универсальная коляска 2 в 1 Roan Esso 9023-RE-02, Brown Sequins, черный | 13 500 грн. |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Roan Esso Gold & Black Ornaments | 13 500 грн. |
Коляска 2 в 1 Roan Esso Brown Sequins 9135 | 13 499 грн. |
Візок універсальний 2 в 1 Roan Esso Gold & White Ornaments | 14 538 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Roan Esso 9023-RE-06, Gold & Black Ornaments, | 13 500 грн. |