Ванна Roca Raina 159x79 см
Фото 9 |
Roca Raina 160x80 A248466000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Raina 159x79 см
Ванна з штучного каменю Roca Raina 160x80 A248466000 | 83 546 грн. |
Ванна зі штучного каменю Stonex 160 х 80 х h59 см Roca Raina, в комплекті | 62 000 грн. |
Окремостояча кам'яна ванна Roca Raina 159x79 + сифон click / clack (A | 69 550 грн. |
Рекомендуємо