від 5 773 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, половинний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 2 604 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 520 мм
від 4 620 грн.унітаз-компакт, злив: універсальний, половинний, підведення: бокове, нижнє, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 3 419 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 49 мм, глибина 103 мм
від 3 037 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 560 мм
від 4 477 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 4 314 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 39 мм, глибина 94 мм
від 3 641 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 650 мм
від 6 450 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 6 265 грн.на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 605 мм
від 3 967 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 167 мм