Тумба під умивальник Roca Victoria 60
Фото 4 |
Roca Victoria 60 |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Victoria 60
Усі ціни 20 →Тумбочка з умивальником Roca Victoria Basic 60,5x береза A855854422 | 13 581 грн. |
Тумба с умывальником ROCA Victoria Basic, 58.5 см ??(A855854422) 194176 | 9 198 грн. |
Тумба з раковиною Roca Victoria 60 см береза (A855854422) A855854422 | 9 198 грн. |
Тумба підвісна під раковину Roca Victoria 60 см МДФ береза (A856575422) A8 | 8 367 грн. |
Тумба із умивальником у ванну ROCA VICTORIA BASIC 60.5x56.5x46см підвісна | 10 173 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Roca Victoria 60
Ціни на Roca Victoria 60 |
---|---|---|---|---|
Roca Victoria 60 | від 7 634 грн. | 20 пропозицій | ||
Roca Victoria 70 | від 13 314 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Victoria 80 | від 10 133 грн. | 22 пропозиції | ||
Roca Victoria 100 | від 15 138 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →