Тумба під умивальник Roca Victoria 80
Фото 14 |
Roca Victoria 80 |
|
Умивальник може продаватися окремо. Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Victoria 80
Усі ціни 22 →Тумба підвісна Roca Victoria 80 см A855852806 з раковиною | 20 333 грн. |
Тумба з раковиною Roca Victoria 80 см (A855852806) A855852806 | 20 333 грн. |
Тумба с умывальником ROCA Victoria Basic Modular, 78.5 см (A855852806) 193 | 20 333 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником Roca Victoria 80,5 х 46 х h56,5 см, о | 14 803 грн. |
Тумба із раковиною для ванної ROCA VICTORIA 80.5x56.5x46см підвісна білий | 20 333 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Roca Victoria 80
Ціни на Roca Victoria 80 |
---|---|---|---|---|
Roca Victoria 60 | від 7 634 грн. | 20 пропозицій | ||
Roca Victoria 70 | від 13 314 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Victoria 80 | від 10 133 грн. | 22 пропозиції | ||
Roca Victoria 100 | від 15 138 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →