Тумба під умивальник Roca Victoria 100
Фото 5 |
Roca Victoria 100 |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Victoria 100
Усі ціни 16 →Тумба Roca Victoria з умивальником 100 см береза A855851422 | 22 718 грн. |
Тумба з раковиною Roca Victoria 100 см (A855851806) A855851806 | 23 201 грн. |
Тумба Roca Victoria з умивальником 100 см береза A855851422 | 22 718 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну ROCA VICTORIA 100.5x56.5x46см підвісна білий | 23 201 грн. |
Тумба підвісна Roca Victoria 1000х450х565, з умивальником, білий (A8558518 | 22 860 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Roca Victoria 100
Ціни на Roca Victoria 100 |
---|---|---|---|---|
Roca Victoria 60 | від 7 634 грн. | 20 пропозицій | ||
Roca Victoria 70 | від 13 314 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Victoria 80 | від 10 133 грн. | 22 пропозиції | ||
Roca Victoria 100 | від 15 138 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →