Спальний мішок Rock Empire Bike
Rock Empire Bike |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rock Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rock Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rock Empire Bike
Усі ціни 6 →Спальний мішок Rock Empire Bike L-Regular ZCK002.000+0002SL0140 | 5 871 грн. |
Спальний мішок Rock Empire Bike Regular 205 см L Blue (ZCK002.000+0002SL01 | 5 612 грн. |
Спальник Rock Empire Bike Blue L лівий (1053-ZCK002.000+0002SL014) | 5 871 грн. |
Спальний мішок Rock Empire Bike R-Regular ZCK002.002+0002SL0140 | 5 871 грн. |
Спальний мішок Rock Empire Bike Regular 205 см R Blue (ZCK002.002+0002SL01 | 5 612 грн. |
Спальник Rock Empire Bike Blue R правий (1053-ZCK002.002+0002SL014) | 5 871 грн. |
Відеоогляди
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →