Спальний мішок Mountain Equipment Starlight Micro
Mountain Equipment Starlight Micro легкий |
|
Розрахований на зріст до 185 см
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mountain Equipment 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mountain Equipment.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mountain Equipment Starlight Micro
Усі ціни 9 →Спальний мішок Mountain Equipment Starlight Micro Synthetic REG LZ Sodalit | 6 416 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Starlight Micro Synthetic Long LZ Sodali | 6 634 грн. |
Спальник Mountain Equipment Starlight Micro Synthetic Reg L лівий Sodalite | 6 416 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Starlight Micro Synthetic Long LZ Sodali | 6 634 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Starlight Micro Synthetic REG RZ Sodalit | 6 416 грн. |
ще 4 пропозиції
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →